WOŹNIAK
SZCZEPANIAK

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9.00 - 18.00

Tel.: 42 632 70 10
Tel.: 42 661 54 88
Tel. / Fax: 42 632 10 23

 

 

O Kancelarii:

Kancelarię Woźniak i Szczepaniak tworzymy od lat 90., stale ewoluując i wychodząc naprzeciw wyzwaniom Zawodu i oczekiwaniom Klientów.


Obecnie w naszym Zespole działa dwunastu adwokatów, troje aplikantów adwokackich oraz dwie asystentki adwokatów czuwające nad sprawną organizacją funkcjonowania Kancelarii.


W naszej codziennej pracy za zasadę stawiamy sobie profesjonalizm, skuteczność działania i indywidualne podejście do Klienta. Praca w zespole pozwala nam na świadczenie usług w wielu dziedzinach prawa oraz sprawną organizację przeprowadzenia powierzonych nam spraw.


Aby sprostać wymogom komunikacji, wykorzystujemy w kontaktach z Klientami wszelkie dostępne środki (korespondencja pocztowa, faks, poczta elektroniczna , telefon), szczególne znaczenie przywiązując do bezpośredniej rozmowy z Klientem.


Obowiązują nas reguły ujęte w Zbiorze Zasad Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu, w szczególności nieograniczony w czasie obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej oraz działania w interesie Klienta. Stosujemy przejrzyste zasady powierzania nam świadczenia usług i rozliczeń z Klientami.


Dokładamy starań, aby nasz udział w postępowaniach, stanowił dla Państwa realną i kompleksową pomoc w rozwiązaniu problemów prawnych.